Oni są szczęśliwi i zakochani


Kaśka

Szczerze mówiąc, nigdy nie wierzyłam w zaklęcia miłosne, ale kiedy mój mąż odszedł do innej, zdecydowałam się spróbować i zwróciłam się do Syllio o pomoc. I nie spodziewałem się takiego zwrotu w moim życiu. Mój ukochany wrócił do mnie. To był cud. Nadal nie mogę dojść do siebie.

Miasto : Gdańsk


mar45

Jeśli macie problem z ukochaną która odeszła  to naprawdę polecam Syllio. Jestem z Ania znowu razem

Miasto: Otwock


Maria

Po rozwodzie z mężem przez długi czas nie mogłam spotkać mężczyzny, z którym chciałabym żyć. Myślałam , że nikt już w moim życiu się nie pojawi i zawsze będę sama. Rok temu poznałem Kubę. Niemal od razu zaczęli mieszkać razem, cieszyłem się, że w końcu pojawił się w moim życiu mężczyzna, z którym chcę być. Pięć miesięcy temu rozstaliśmy się, szczerze mówiąc, nawet nie rozumiałem, co się stało. Nie kłóciliśmy się. Naprawdę chciałem go odzyskać, ale nie wiedziałem jak. Nie nawiązał żadnej komunikacji. Zdecydowałem się napisać do Syllio. Odprawił rytuał miłosny , konsekwencje po prostu mnie zszokowały. Kuba wrócił siódmego dnia od rytału z bukietem kwiatów i szczerymi przeprosinami. Dziękuje . Jestem Ci bardzo wdzięczna

Miasto : Hamburg


hugg85

Mi Syllio pomógł a moja historia była bardzo skomplikowana i trudna. Nie miałem już nadziei ale udało się dzięki Sylio

Miasto: Łódź


Zosiaa92a

Dziękuję Panu bardzo. Stało się dokładnie tak jak Pan mi napisał. Miłość mnie odnalazła i była tak blisko a ja tego nie widziałam

Miasto: Kędzierzyn-Koźle


Tom

Dawno temu zdradziłem moją żonę, dowiedziała się. Znienawidziła mnie. To  była moja winna, przyznaję się . Zaczęliśmy żyć osobno. Wszyscy jej krewni z jej strony odsunęli się ode mnie. 
Bardzo kocham, bardzo chciałem aby do mnie wróciła. Codziennie prosiłem o przebaczenie, ale było tylko gorzej.

Zwróciłem się do Syllio. Wcześniej byłem sceptyczny wobec takich rzeczy, ale dzięki Tobie zrozumiałem, jak bardzo się myliłem. Żona mi wybaczyła i jesteśmy znowu razem szczęśliwą rodziną. Dziękuję Ci bardzo.

Miasto : Siedlce


Klaudia

Zmienił mi Pan życie na takie jakie chciałam. Po prostu dziękuję.

Miasto: Rzeszów


Natka

Mieszkałem z facetem przez półtora roku.  Zawsze było ok. Nagle pokłóciliśmy się i zerwaliśmy. Po wykonaniu zaklęcia miłosnego nasz związek znów nabrał rozpędu. Dziękuję za pomoc.

Miasto: Sejny


Elżbieta

Chciałbym Ci podziękować za pomoc w powrocie mojego męża. Ukochany wrócił niecały tydzień po naszym rytuale. Czarne wesele to bardzo skuteczne zaklęcie miłosne.  Już mu wybaczyłem. Dzięki jeszcze raz

Miasto : Southampton


Krzysiek88

Nigdy nie wierzyłem w magię i magów. Ale kiedy nadeszły kłopoty, postanowiłem zwrócić się do Syllio. Poleciła mi go koleżanka. Po rytuale zmieniło to moje rozumienie magii. Pomógł mi rozwiązać moje problemy, rzucił na moją dziewczynę silne zaklęcie miłosne, za co jestem mu bardzo wdzięczny !!

Miasto : Będzin


Ulla

Jego magia jest naprawdę potężna.

Miasto: Kołobrzeg